Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Тернопільський обласний лабораторний центр

Проведення лабораторно-інструментальних замірів для обгрунтування зменшення санітарно-захисної зони КП «Тернопільміськтеплокомуненерго».

В зв’язку з складною містобудівною ситуацією та щільністю забудови, що склалась в центральній частині м. Тернополя комунальне підприємство теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго»звернулось до Держсанепідслужби у Тернопільській області щодо проведення лабораторно-інструментальних замірів для потреб обґрунтування скорочення, встановлення санітарно-захисної зони аварійно-диспетчерської служби комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради в м. Тернополі, вул.Гоголя,11.
Фахівцями Держсанепідслужби у Тернопільській області визначені контрольні точки в межах можливого впливу джерел викидів об’єкту та проведено комплекс лабораторно-інструментальних досліджень.За результатами яких встановлено, що на прибудинковій території найблищого до джерел викидів житлового будинку вміст діоксид азоту становить - 0,015 мг/м3(при нормі – 0,2 мг/м3), оксиду вуглецю – менше 1(при нормі – 5,0 мг/м3), пил – 0 (при нормі – 0,5 мг/м3), що не перевищує гранично допустимі концентрації згідно вимог ДСН №201 від 09.07.1997р. Еквівалентний та максимальний рівень шуму в межах допустимих рівнів згідно вимог СН №3077-84.