Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


На прощу до Зарваниці

Участь спеціалістів ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» у підготовці до проведення Всеукраїнської Прощі в с. Зарваниця Теребовлянського району Тернопільської області.

 

16-17 липня 2016 року в Тернопільській області відбулася Всеукраїнська Проща до Марійського духовного центру с. Зарваниця Теребовлянського району, в якій прийняли участь близько 150 тис. прочан.


Під час підготовки до проведення Прощі спеціалістами відділень ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» проведено відбір та лабораторні дослідження води (хімічні та бактеріологічні) всіх централізованих та децентралізованих джерел водопостачання (джерела загального користування) по шляхах проведення Прощі за напрямками руху прочан на відповідність ДСанПін 2.2.4.171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». також була досліджена вода із свердловини Марійського духовного центру та "Чудотворного джерела".
За результатами досліджень було інформовано органи місцевого самоврядування, Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області. Також результати досліджень оприлюднювались в щоденному режимі на сайті Держсанепідслужби області.
Спеціалістами ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» розроблені«Рекомендації для прочан», які були поширені серед населення та виставлені на сайті служби.
В результаті проведених Тернопільським ОЛЦ ДСЕСУ профілактичних заходів, випадків захворювань серед учасників великого духовного дійства, пов’язаних з питною водою, зареєстровано не було.
В період реорганізації санепідслужби, це ще раз переконливо підкреслює про її значну роль в питаннях збереження здоров’я населення!

 

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на terses. gov. ua