Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Санепідситуація за 11.02.2016 року


За результатами проведених моніторингових санітарно-гігієнічних, лабораторно-інструментальних досліджень, розслідування випадків інфекційних захворювань фахівцями Держсанепідслужби області за 11.02.2016 року встановлено наступні невідповідності нормативним вимогам.
За санітарно-гігієнічними показниками:
Вода питна: децентралізовані джерела водопостачання:
Підгаєцький район:
- с. Білокриниця, індивідуальна криниця – невідповідність за вмістом нітратів.
Продукти харчування:
Гусятинський район
-с.Красне , навчальний заклад – невідповідність I-ІІІ страви за енергетичною цінністю.

За інструментальними показниками:
Тернопільський район:
- с. Мишковичі, ЗОШ, ДНЗ – невідповідність за параметрами мікроклімату.

За даними моніторингу інфекційної захворюваності, проведеного фахівцями Держсанепідслужби, в області 11 лютого 2016 року за первинними діагнозами зареєстровано 36 випадків інфекційних захворювань, з них:
- гастроентероколіти – 3 випадки;
- вітряна віспа – 22 випадки;
- покуси тваринами – 3 випадки;
- туберкульоз – 4 випадки;
- аскаридоз – 1 випадок;
- ГВП (гострий в’ялий параліч) – 1 випадок;
- хронічний гепатит С – 1 випадок;
- лямбліоз – 1 випадок.

За результатами щоденного моніторингу за 10.02.16р. захворіло 999 осіб, з них дітей – 483, в т. ч. дітей шкільного віку – 281. Госпіталізовано за день 59 осіб, в т.ч. дітей – 40.
Показник захворюваності перевищив епідпоріг на 10-ти адміністративних територіях.
В області 43 лабораторно підтверджених випадки грипу, із них 37 – грип А Н1 пандемічний, в т.ч. у 2-х померлих з діагнозом позалікарняна двобічна пневмонія.
Епідситуація із захворюваності на грип та ГРВІ в області є нестійкою.

Лямбліоз – протозойна інвазія, яка протікає з функціональними розладами кишечника, жовчного міхура, печінки, можливе й безсимптомне носійство.
Захворювання викликає Lamblia intestinalis (Giardia lamblia).
Джерело зараження — людина, що виділяє з фекаліями зрілі цисти лямблій. Механізм передачі лямбліозу - фекально-оральний. Фактори передачі - вода, харчові продукти, грунт, руки та предмети побуту, контаміновані цистами лямблій. Основний шлях передачі - водний. Ступінь забруднення фекаліями навколишнього середовища — вирішальний фактор у рівні ураженості населення лямбліозом. У дитячих установах провідне значення має контактно-побутовий шлях зараження.
Цисти лямблій виявлені в кишечнику деяких комах (мух, тарганів та ін.), які можуть сприяти їх поширенню.
Воротами інфекції є верхні відділи тонкої кишки. Встановлено, що для розвитку лямбліозу досить потрапляння кількох (до 10) цист. В організмі хазяїна вони розмножуються у величезних кількостях (на 1 см кв. слизової оболонки кишки може перебувати до 1 млн. лямблій і більше). Інвазовані лямбліями особи можуть виділяти з випорожненнями до 18 млрд. цист протягом доби.
Інфікування дітей у 2-4 рази вище, ніж дорослих. Характерна літньо-осіння сезонність. Інкубаційний період триває від 1 до 3 тижнів.
У більшої частини інвазованих лямбліоз протікає без яких-небудь клінічних проявів (латентна форма). Розрізняють гостру та хронічну форми захворювання.
Профілактичні заходи, спрямовані на джерело інфекції, включають виявлення заражених лямбліями осіб серед декретованих контингентів, дітей та обслуговуючого персоналу дитячих установ, хворих з патологією травного тракту і імунодефіцитом різного походження.
Заходи, спрямовані на розрив механізму передачі - охорона об'єктів навколишнього середовища (водойм, грунту) від фекального забруднення, забезпечення населених пунктів доброякісною питною водою і каналізаційними спорудами. У дитячих дошкільних, лікувально-профілактичних установах, на харчових підприємствах обов'язковим є суворе дотримання санітарно-гігієнічного режиму.
Провідне місце в профілактиці лямбліозу займає дотримання правил особистої гігієни, використання кип’яченої води, вживання в їжу ретельно вимитих овочів та фруктів.