Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Санепідситуація за 04.04.2016 року


За результатами проведених моніторингових санітарно-гігієнічних, лабораторно-інструментальних досліджень, розслідування випадків інфекційних захворювань фахівцями Держсанепідслужби області за 04.04.2016 року встановлено наступні невідповідності нормативним вимогам.
За санітарно-гігієнічними показниками:
Вода питна: децентралізовані джерела водопостачання:
Заліщицький район:
- с. Синьківці (1 взірець), с. Залуччя (1 взірець), с. Мушкатівка (1 взірець), с.Іванків (1 взірець), індивідуальні криниці – невідповідність за вмістом нітратів, за загальною жорсткістю.
Чортківський район:
- с.Полівці (3 взірці), індивідуальні криниці – невідповідність за вмістом нітратів.

За бактеріологічними показниками:
Вода питна: централізовані джерела водопостачання:
Кременецький район:
- м. Кременець (1 взірець), комунальний водогін, вода питна водопровідна – виділено загальні колі-форми.

Вода питна: децентралізовані джерела водопостачання:
Лановецький район:
- м. Ланівці (1 взірець), індивідуальна криниця - виділено загальні колі-форми.
- с. Борсуки (4 взірці), індивідуальні криниці - виділено загальні колі-форми, E.coli.
- с. Борсуки (4 взірці), криниці загального користування - виділено загальні колі-форми, E.coli.

За даними моніторингу інфекційної захворюваності, проведеного фахівцями Держсанепідслужби, в області 4 квітня 2016 року за первинними діагнозами зареєстровано 47 випадків інфекційних захворювань, з них:

- гастроентероколіти – 10 випадків;
- хронічний вірусний гепатит С – 3 випадки;
- вітряна віспа – 18 випадків;
- туберкульоз – 2 випадки;
- короста – 1 випадок;
- інфекційний мононуклеоз – 1 випадок;
- аскаридоз – 3 випадки;
- скарлатина – 1 випадок;
- покуси тваринами – 6 випадків;
- укус кліщем – 1 випадок;
- вірусний гепатит А– 1 випадок.

Вірусний гепатит А (ВГА)– гостре інфекційне захворювання вірусної етіології, що характеризується ураженням печінки і в більшості випадків проявляється у вигляді жовтяниці. Механізм зараження фекально-оральний. Захворюваність на гепатит А виникає при вживанні інфікованої збудником питної води та харчових продуктів, крім того, можлива реалізація контактно-побутового шляху передачі через предмети домашнього вжитку (посуд, іграшки, білизну, рушники загального користування, дверні ручки, інші предмети). Для гепатиту А характерна осінньо – зимова сезонність, пік якої припадає на жовтень –листопад, коли реєструються найвищі показники захворюваності.
При реєстрації хворих на ВГА Держсанепідслужбою області проводяться протиепідемічні заходи, що спрямовані на раннє виявлення та ізоляцію (госпіталізацію) хворих.
Особи, які зазнали ризику зараження підлягають обов’язковому лабораторному обстеженню крові на визначення активності АЛТ, АСТ, калу на виділення антигену вірусу гепатиту А, за ними здійснюється медичне спостереження сімейними лікарями протягом 35 днів (не рідше 1 разу на тиждень): опитування, термометрія, клінічний огляд з визначенням розмірів печінки і селезінки, оцінка кольору шкіри і сечі. Рекомендується проведення пасивної імунопрофілактики нормальним імуноглобуліном людини не пізніше 7-10 днів від моменту контакту із джерелом збудника інфекції, вживання противірусних препаратів (амізон, мефенамінову кислоту - згідно інструкцій медичного препарату). З метою специфічної профілактики ВГА створена вакцина, яка дозволяє знизити рівень захворюваності в декілька разів, вона відноситься до рекомендованих, тому не передбачена закупівля її за кошти державного бюджету, лише за власні.
В епідемічних осередках вірусного гепатиту проводиться поточна дезінфекція власними силами та заключна силами санепідслужби або лікувальним закладом, камерна обробка речей та предметів користування хворого.
Основними профілактичними заходами, які спрямовані на запобігання поширення захворювання вірусним гепатитом А, є покращення комунального благоустрою міст та сіл, забезпечення населення доброякісною питною водою, дотримання правил особистої гігієни при приготуванні страв, якісне миття фруктів та овочів.