Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Санепідситуація за 08.04.2016 року


За результатами проведених моніторингових санітарно-гігієнічних, лабораторно-інструментальних досліджень, розслідування випадків інфекційних захворювань фахівцями Держсанепідслужби області за 08.04.2016 року встановлено наступні невідповідності нормативним вимогам.


За даними моніторингу інфекційної захворюваності, проведеного фахівцями Держсанепідслужби, в області 8 квітня 2016 року за первинними діагнозами зареєстровано 45 випадів інфекційних захворювань, з них:

- гастроентероколіти – 5 випадків;
- хронічний вірусний гепатит С – 2 випадки;
- укуси кліщами – 7 випадків;
- покуси тваринами – 7 випадків;
- вітряна віспа – 19 випадків;
- інфекційний мононуклеоз – 1 випадок;
- кашлюк – 1 випадок;
- короста – 1 випадок;
- лямбліоз – 1 випадок.

Лямбліоз вважається паразитарним захворюванням, збудником якого є найпростіші паразити – лямблії. Потрапляючи в організм людини, ці одноклітинні організми при виникненні сприятливих умов можуть почати активно розмножуватися, викликаючи серйозні порушення роботи шлунково-кишкового тракту. При лямбліозі симптоми нагадують захворювання жовчовивідних шляхів і печінки, а також знижується повноцінне засвоєння необхідних корисних речовин, відповідно хворий відчуває загальне нездужання.
За статистичними даними 40% людства заражене цим видом паразитів і тільки 20% мають клінічні симптоми захворювання.
Лямблії у навколишньому середовищі присутні в неактивній формі, у вигляді так званих цист, які живуть поза організмом людини приблизно 3 місяці. Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, вони розмножуються.
У відповідності з особливостями проникнення в організм паразитів, виділяють такі шляхи:
• водний - зараження відбувається при використанні недостатньо очищеної води, взятої з-під крана, а також при попаданні в організм води з відкритих водойм;
• контактно-побутовий - накопичення збудників відбувається безпосередньо на предметах побуту - одяг, посуд, іграшки та інших;
• харчовий – фактором передачі є найрізноманітніші продукти харчування. Особливо часто лямбліоз виникає після прийняття в їжу продуктів, що не пройшли відповідної термічної обробки (фрукти, овочі, ягоди).
Зараження лямбліозом частіше спостерігається в дитячому віці, тому захворюваність серед дітей становить до 70%.
Щоб уникнути зараження лямбліозом, слід постійно дотримуватися правил особистої гігієни: ретельно мити руки після туалету, перед безпосереднім вживанням їжі. Уникати купання у водоймах зі стоячою водою, при купанні в озері, річці будьте обережними, намагайтеся не ковтати воду, яка випадково потрапила в рот. Ретельно мити всі овочі і фрукти. Необхідно знищувати мух у приміщеннях, особливо там, де готується їжа.