Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Що варто знати про ентеровірусні інфекції

Ентеровірусні інфекції – це група гострих інфекційних захворювань, що викликаються великою кількістю збудників (понад 100 серологічних типів вірусів), які є РНК-вмісними та відноситься до роду Enterovirus.
Захворювання характеризується лихоманкою і різноманітними клінічними формами (катаральною, гастроентеральною, ентеровірусною лихоманкою, ентеровірусною екзантемою, міокардитом, кон’юнктивітом та ін). Однією з частих важких клінічних форм є серозний менінгіт.
Резервуаром і джерелом ентеровірусних інфекцій є хвора людина або носій. Механізм передачі - фекально-оральний, повітряно-крапельний. Шляхи передачі – водний, харчовий, контактно-побутовий. Чинники передачі – вода, овочі, руки, іграшки та інші предмети побуту контаміновані ентеровірусами. Хворіють переважно діти (частіше в дитячих колективах) та особи молодого віку. Характерна літньо-осіння сезонність.
Природна сприйнятливість людини до ентеровірусу висока, імунітет типоспецифический, в рідкісних випадках може відзначатися перехресний.
Інкубаційний період ентеровірусних інфекцій триває 2-7 днів. Клінічні прояви захворювання: інтоксикація, підвищення температури, катаральна, ангінозна та кишкова симптоматика, поліморфна екзантема. Пік виділення збудника припадає на перші дні клінічних проявів. У фекаліях вірус може зберігати життєздатність більше півроку.
Методи специфічної профілактики (вакцинація) проти ентеровірусних захворювань не розроблені.
Заходи неспецифічної (індивідуальної) профілактики ентеровірусних захворювань такі ж, як при гострих кишкових інфекціях:
- дотримання правил особистої гігієни;
- користування індивідуальним посудом, рушником, тощо;
- використання тільки кип'яченої або бутильованої води;
- ретельне миття перед вживанням фруктів та овочів;
- при купанні у відкритих водоймах уникати попадання води в носоглотку.
При перших ознаках захворювання необхідно звертатися за медичною допомогою, не займатися самолікуванням. Маленьким дітям (до 3 років), які контактують з хворим, зазвичай для профілактики призначають імуноглобулін та інтерферон інтраназально протягом тижня.
Загальна профілактика ентеровірусних інфекцій включає наступні заходи:
- використовувати безпечні в епідеміологічному плані харчові продукти;
- провітрювання, вологе прибирання та дезінфекція приміщень;
- дотримання санітарно-гігієнічних вимог при видаленні та знезараженні нечистот.