Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Що необхідно знати про ротавірусну інфекцію

Ротавірусна інфекція – гостре вірусне захворювання, яке перебігає з помірною інтоксикацією, водянистими випорожненнями та катаральними змінами верхніх дихальних шляхів.
Джерелом інфекції є хвора людина або клінічно здоровий носій. Хворий виділяє вірус у зовнішнє середовище з калом протягом 1-ого тижня захворювання та сечею. Особливо небезпечним є виділення вірусу в навколишнє середовище від здорових носіїв.
Механізм передачі – фекально - оральний, що реалізується водним, харчовим шляхом, але найчастіше - під час побутових контактів, через іграшки, дитячий посуд, соски, забруднені руки дорослих та дітей. Виділення ротавірусів із носоглоткових змивів у хворих із катаральними симптомами наводить на думку про існування повітряно – краплинного механізму передачі, що особливо небезпечно в дитячих організованих колективах, можливе внутрішньолікарняне поширення, через механічне перенесення вірусу персоналом лікарні.
Для ротавірусної інфекції характерна зимово - весняна сезонність, пік якої припадає на січень – березень, що пов’язано із сприятливими погодніми умовами для циркуляції збудників (температура повітря від 0 до +5º С).
Інкубаційний період триває від 12 до 24 годин, перебіг захворювання 3-7 днів. Клінічний перебіг: блювання, інтоксикація, діарея, лихоманка, можливі катаральні прояви. Виділяють типову з класичними ознаками та атипову форми хвороби (стерта та безсимптомна).
Для попередження виникнення та поширення ротавірусної інфекції слід дотримуватись простих правил:
- дотримання особистої гігієни під час приготування їжі;
- належний догляд за дітьми, особливо новонародженими;
- використання для приготування молочних сумішей кип'яченої бутильованої води в заводській упаковці, що передбачена для дитячого харчування;
- миття овочів та фруктів під проточною водою, ошпарювати кіп’ятком;
- обмеження спілкування хворого з іншими членами родини;
- обов’язкове звернення до лікаря при виникненні перших ознак захворювання;
- проведення поточної та заключної дезінфекції приміщень;
- спостереження за контактними особами протягом 7 днів від моменту ізоляції останнього хворого.