Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Про стан підготовки місць масового відпочинку населення Тернопільської області на водних об’єктах до початку купального сезону 2015 р.

На території Тернопільської області офіційним місцем масового відпочинку населення на водних об’єктах є лише пляж м. Тернополя.
З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення під час купального сезону, Тернопільським міським управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області до суб’єкта господарювання, який здійснює обслуговування вказаного пляжу, доведено основні санітарно-гігієнічні вимоги щодо його утримання та надані відповідні рекомендації.

За результатами моніторингових досліджень взірці води, відібрані 14.05.2015 року спеціалістами Тернопільського міського відділу державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» з акваторії Тернопільського пляжу за мікробіологічними та санітарно - хімічними показниками відповідали вимогам «Санитарных правил и норм охраны поверхностных вод от загрязнения» № 4630-88 від 04.07.1988 року.
На даний час продовжуються підготовчі роботи з приведення до належного стану санітарного очищення пляжу та місця масового організованого відпочинку населення на воді для відкриття купального сезону.

pro stan pidhotovky mists masovoho vidpochynku naselennia ternopilskoi oblasti na vodnykh ob iektakh do pochatku kupalnoho sezonu 2015 r