Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Про результати моніторингових досліджень питної води із природних джерел Тернопільської області

 

У зв’язку із тим, що значна кількість населення м. Тернополя споживає в якості питної воду з джерел, які знаходяться у парку „Топільче” та парку „Національного відродження” в м. Тернополі, фахівцями Тернопільського міського відділу державної установи „Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” 16.07.2015 року відібрано взірці води для проведення лабораторних досліджень за санітарно – мікробіологічними та санітарно - хімічними показниками.


За результатами вищевказаних досліджень вода із джерел не відповідала вимогам ДСаНПіНу 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною” за санітарно - мікробіологічними показниками (виділені загальні коліформні бактерії з 100 см. куб. при нормі 0 КУО/ см).
Тернопільським міським управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області направлено відповідні рекомендації КП „ Об'єднання парків культури і відпочинку” щодо вжиття заходів з покращення якості води та встановлення інформаційних табличок про заборону використання води в якості питної.
Враховуючи вищевикладене та з метою забезпечення санітарно – епідеміологічного благополуччя населення, Держсанепідслужба не рекомендує використовувати в питних цілях воду з джерел у парках „Топільче” та „Національного відродження” м. Тернополя.