Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Харчування дітей в організованих колективах

image002

Згідно статтей 11 Закону України «Про дошкільну освіту» та 22 Закону України «Про загальну середню освіту» - навчальний заклад створює безпечні та нешкідливі умови фізичного, розумового, психологічного розвитку, виховання та навчання дітей, режиму роботи відповідно до санітарно-гігієнічних вимог що сприяє збереженню та зміцненню здоров’я.
Слід нагадати, що харчування є одним з найбільш вагомих факторів, що формують здоров’я, особливо підростаючого покоління.
Організацію харчування дітей у навчальних закладах законодавчо врегульовано, зокрема, Постановою Кабінету Міністрів України №1591 від 22.11.2004 р. «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» передбачено норми для харчування дітей у закладах різних типів, які відповідають віковим фізіологічним потребам дітей. Спільним наказом Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки №242/329 від 01.06.2005 р. затверджено «порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах».
Окрім цього, наказом МОЗ та Міністерства освіти і науки №620/563 від 15.08.2006 р. «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах» заборонено використання в харчуванні дітей сухих сніданків, фасованих макаронних виробів, супів швидкого приготування, чіпсів, сухариків, «повітряного рису», смажених горіхів, бульйонних кубиків, кетчупів, газованих напоїв, – продуктів, що не містять у своєму складі необхідних для організму дитини корисних речовин і ці продукти не є життєво необхідними для дітей і не компенсують фізіологічні потреби організму. Саме систематичне вживання дітьми натщесерце продуктів, до складу яких включено складові, що не відносяться до натуральних продуктів харчування, через вміст штучних фарбників, консервантів, ароматизаторів, підсолоджувачів, газу викликатиме подразнення слизової оболонки шлунку і сприятиме розвитку гастритів, виразкової хвороби, закрепів.
Сьогодні у структурі захворюваності серед дітей від 0 до 14 років хвороби органів травлення займають третє місце і становлять 37,7 випадків на 1000 оглянутих дітей. Причиною цього можуть бути кілька складових: мала охопленість школярів гарячим харчуванням (73,2%); харчування неповноцінне за вмістом білків, вітамінів та мікроелементів. Фізіологічні норми харчування дітей в навчальних закладах області в середньому виконуються на 25-80%. Не виконуються, головним чином, норми продуктів тваринного походження (молока і молочних продуктів, м’яса і м’ясопродуктів, риби).
В 2015 році у відповідності до Закону України від 28.12.2014 р. №76 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснювалися протягом січня - червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки. Це стосувалося як планових, так і позапланових перевірок.
Спеціалістами Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області відповідно до періодичності планових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності протягом ІІІ-ІV кварталів 2015 року було проведено 240 перевірок з дотримання вимог санітарного законодавства у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. Порушення вимог чинного санітарного законодавства виявлялись у 101-му навчальному закладі. У всіх випадках до відповідальних осіб застосовані заходи адміністративного впливу, зокрема, на керівників закладів складено 110 протоколів про порушення санітарних норм та винесено постанови про накладення штрафів.
Основні порушення, які виявляються під час перевірокнаступні: відсутність супровідної документації на харчові продукти та сировину, що засвідчують їх походження, якість та безпеку; несвоєчасне, неправильне ведення документації по організації харчування; недотримання погодженого із Держсанепідслужбою двохтижневого перспективного меню; порушення товарного сусідства при зберіганні швидкопсувної продукції у холодильному обладнанні; використання розроблювального інвентаря та виробничих столів на харчоблоці не за призначенням; порушення режиму миття та дезінфекції посуду; відсутність або неправильне зберігання добових проб.
Під час планових перевірок шкільних їдалень та харчоблоків дошкільних навчальних закладів в обов’язковому порядку здійснюються лабораторно-інструментальні методи дослідження стосовно організації харчування.
Окрім цього, проводяться лабораторно-інструментальні дослідження згідно плану моніторингу базових показників стану навколишнього середовища та здоров’я дітей у навчальних закладах Тернопільської області.
На жаль, як свідчать проведені перевірки, керівники навчальних закладів та суб’єкти господарювання організовують харчування дітей, подекуди не усвідомлюючи покладених на них обов’язків з організації та якості харчування, не розуміючи, що порушення основних принципів раціонального харчування є однією із причин виникнення патологічних змін у дитячому організмі. Найчастіше виявляються такі порушення, як одноманітність харчування з повторенням одних і тих же страв 2-3 рази протягом тижня, а також, заміна натуральних продуктів більш дешевими, зокрема, м’яса на ковбасні вироби та напівфабрикати.
У відповідності до частини першої статті 25 Закону України «Про освіту» №1060-XII від 23 травня 1991 року (частина перша статті 25 в редакції Закону N76-VIII (76-19) від 28.12.2014), організація та відповідальність за харчування у навчальних закладах комунальної форми власності покладається на органи місцевого самоврядування та керівників навчальних закладів. Тому, контроль за організацією раціонального, повноцінного, безпечного харчування в навчально-виховних закладах області має бути пріоритетним напрямком у роботі відповідних структур.