Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Про результати моніторингових досліджень питної води із природного джерела с. Красівка Тернопільського району

В зв’язку із тим, що значна кількість мешканців м. Тернополя та навколишніх сіл використовує в якості питної воду із природного джерела в с. Красівка Тернопільського району, 16.02.2016 року фахівцями ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» було проведено відбір та дослідження взірців води за санітарно-хімічними та санітарно-мікробіологічними показниками із вказаного джерела водопостачання. 

За результатами вищевказаних досліджень вода із даного джерела не відповідала вимогам ДСаНПіНу 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною” за санітарно - мікробіологічними показниками (виділені загальні коліформні бактерії в 100,0 см. куб. при нормі 0 КУО/ см).
Теребовлянським міжрайонним управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області направлено відповідні рекомендації до органів місцевого самоврядування стосовно встановлення інформаційної таблички про заборону використання води для питних потреб та здійснення усіх необхідних заходів щодо приведення даного джерела у відповідність до вимог чинного законодавства.
Враховуючи вищевикладене та з метою забезпечення санітарно – епідеміологічного благополуччя населення, Держсанепідслужба не рекомендує використовувати в питних цілях воду з джерела в с. Красівка Тернопільського району.