Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Участь фахівців Держсанепідслужби у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання цивільного захисту

З метою організації підготовки працівників, зокрема, керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійснення заходів з питань цивільного захисту, що визначає в цілому готовність установи до реалізації планів реагування на надзвичайні ситуації, цивільного захисту на особливий період Головне управління Держсанепідслужби у Тернопільській області віднесене до переліку об’єктів, на яких необхідно проводити спеціалізовані об’єктові навчання та тренування з цивільного захисту.

Визначений склад фахівців Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області та ДУ «Тернопільський ОЛЦ ДСЕСУ», які будуть направлені для проходження підготовки на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області (НМЦ ЦЗ та БЖД) в березні 2016 року.
Разом із спеціалістами Управління з питань цивільного захисту населення та НМЦ ЦЗ та БЖД проводиться підготовка плану проведення навчання та встановлюються усі чинники, що здійснюють вплив на моделювання надзвичайної ситуації. Проведення спеціалізованого об’єктового навчання планується в квітні 2016 року.
Результатом проведених навчань стане набуття у керівників установ навиків реагування на надзвичайні ситуації, які можуть загрожувати життю та здоров’ю працюючого персоналу.