Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Участь в показових заняттях з цивільної оборони

В м. Тернополі на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 м. Тернополя відбувся показовий «День цивільного захисту» з залученням фахівців Держсанепідслужби області. В навчаннях взяли участь представники апарату ДСНС України, Тернопільської обласної державної адміністрації, пожежно-рятувальної служби області, виконавчих органів Тернопільської міської ради, навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської і Чернівецької областей, загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя та області.  

Легендою для проведених навчань було виникнення аварії на хлораторній каналізаційно-очисних споруд КП «Тернопільводоканал».
В процесі тренувань відпрацьовані питання екстренної евакуації учнів та персоналу навчального закладу. Після проведення представниками ДСНС комплексу заходів із ліквідації наслідків аварії щодо зменшення впливу небезпечного чинника, фахівці ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» за допомогою газоаналізатора визначали залишкову концентрацію хлору в приміщенні школи з метою встановлення можливості початку навчального процесу.