Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Проведення внутрішнього аудиту санітарно-гігієнічної лабораторії Тернопільського міського відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України Фахівцями Держсанепідслужби області з метою перевірки якості дослідж

За результатами детального аналізу показників діяльності лабораторії протягом 2015 року було вирішено перевірити фаховий рівень знань, навичок, якості та достовірності проведення санітарно-гігієнічних досліджень спеціалістами санітарно-гігієнічної лабораторії міського відділу.

З цією метою були відібрані взірці проб питної води централізованого і децентралізованого водопостачання для дослідження фізико-хімічних показників на відповідність Державним санітарним правилам і нормам 2.2.4-171.10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною». Також відібрані проби тепличної овочевої продукції (огірки ранні) для визначення вмісту нітратів згідно норм Медико-біологічних вказівок (МБВ) №5061-89. Проводилися паралельні дослідження взірців, як спеціалістами міського відділу, так і обласного лабораторного центру.
Результати досліджень вказаних проб є збіжними, що підтверджує відповідний фаховий рівень кваліфікації спеціалістів даної лабораторії.