Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Про проведення заходів з підготовки до Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом на Тернопільщині.


Згідно Комплексного плану організаційних та санітарно-просвітницьких заходів щодо проведення в Кременецькому районі заходів до Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом фахівці Кременецького міськміжрайонного відділу ДУ «Тернопільський ОЛЦ Держсанепідслужби України» спільно з лікарями-фтизіатрами Кременецького обласного комунального протитуберкульозного диспансеру та працівниками Кременецької районної організації Товариства Червоного Хреста України організували і проводять цикл лекцій для учнів старших класів шкіл м. Кременець. Одну з таких зустрічей на тему «Зупинимо туберкульоз разом!» було проведено для старшокласників ЗОШ І-ІІІ ст. №3.
Лікар-епідеміолог ознайомила учнів з епідситуацією щодо туберкульозу у світі, Україні, області та Кременецькому районі зокрема, шляхами зараження та профілактичними заходами, які запобігають виникненню та поширенню даного захворювання. Лікар-фтизіатр розповів про клінічні прояви та лікування туберкульозу. Медпрацівники Червоного Хреста вручили школярам підготовлений спеціальний випуск пам’яток «Що потрібно знати про туберкульоз!».
Школярі активно включились в обговорення цієї глобальної проблеми суспільства, яке проходило у формі «питання-відповіді». Всього в заході прийняли участь 55 старшокласників.