Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Щодо проведення тренування з відпрацюванням планів цивільного захисту на реагування по виникненню надзвичайної ситуації в особливий період

 

20-21.04.2016р в Козівському районі Тернопільської області були проведені тренування з відпрацюванням планів цивільного захисту з реагування на виникнення надзвичайної ситуації в особливий період за участю фахівців Держсанепідслужби району.
21.04.2016р о 11-00 год було отримано повідомлення (ввідна): ДТП в районі «Рагробуд» смт.Козова, вул..Грушевського, розлив стронцію азотнокислого, зона забруднення 50м, вітер північно-східний 2-3 м/сек, опадів немає. Оповіщено та зібрано керівний склад і штаб цивільного захисту в 1105 год «Про забруднення навколишнього середовища радіоактивним стронцієм».
Здійснено виїзд на місце ДТП о 1115 год. Фахівцями служби оцінено ситуацію, оповіщено пост радіаційно-хімічного спостереження, організовано проведення радіаційної розвідки з використанням індивідуального та медичного захисту. Також, визначено рівні іонізуючого випромінювання, уточнено чи є забруднення харових продуктів, води питної, грунту, оцінено результати спостереження та підготовлено рекомендаційні матеріали для комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.