Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Участь працівників Держсанепідслужби Тернопільської області в науково практичній конференції «Довкілля і здоров’я» та круглому столі, присвяченому проблемам щодо водозабезпечення області


22.04.2016р. на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України» відбулася науково-практична конференція «Довкілля і здоров’я», на яку фахівцями Держсанепідслужби у Тернопільській області підготовлено та опубліковано більше 30 наукових тез на різноманітну тематику (щодо структури та факторів, які формують інфекційну захворюваность на території області, зокрема, хвороби Лайма, парентеральних гепатитів, факторів зовнішнього середовища: поверхневих водойм, атмосферного повітря, питного водопостачання тощо). Також, здійснено дві доповіді: «Епідситуаця із захворюваності гастроентероколітами в місті Тернополі за 2013-2015р.», «Щодо якості води централізованого водопостачання Тернопільської області».
Після конференції спеціалістами Держсанепідслужби прийнято участь у круглому столі присвяченому проблемам щодо водозабезпечення області, зокрема пов’язаних із маловоддям поверхневих водойм та зменшенням кількості грунтових вод. В даному заході прийняли також участь представники Департаменту екології ТОДА, департаменту водних ресурсів ТОДА, гідромедцентру та гідрологічної служби. Нами акцентувалось першочергова увага на забезпеченні суб’єктами, що здійснюють централізоване водопостачання населення, виробничого лабораторного контролю якості води з відповідною кратністю та за необхідності здіснення заходів стосовно приведення показників якості води у відповідність до нормативних вимог, а також, на необхідності виконання заходів, передбачених програмою «Питна вода Тернопілля на 2006-2020 роки».