Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Обов’язкові умови для прийняття оздоровчого закладу в експлуатацію (згідно вимог Державних санітарних правил і норми "Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів" ДСанПіН 5.5.5.23-99):

Розпочати роботу дитячий сезонний оздоровчий заклад (стаціонарний, табір праці та відпочинку та ін. ) незалежно від форми власності, може лише при оформленні та отриманні:
1.Акту прийомки закладу ф-316/o (комісійним), це означає, що заклад повинен бути підготовлений до роботи в повному обсязі (виконання плану - завдання на 100%);
2. Пройдений медичний огляд всім персоналом в повному обсязі відповідно до наказу №280 від 23.07.2004 року та наказу МОЗ №150 від 21.02.2013 р. з обов’язковою відміткою про гігієнічне навчання. Наявність всіх особових медичних книжок працівників на робочому місці.
3. Відповідність ДСанПіНу 2.2.4-171-10 води питної за хімічними і бактеріологічними показниками. Наявність протоколів дослідження питної води в керівника закладу.
4. Відповідність води з відкритих водоймищ (стави) СанПіНу №4630-88 по показниках складу і властивостей води водного об’єкту. Наявність результатів дослідження води в керівника закладу.
5. Наявність угоди на проведення дератизаційних, дезінфекційних, дезінсекційних та акарицидних заходів і відмітки про фактично виконані роботи.
6. Готовність до експлуатації основних приміщень (спальні, приміщення культурно-масового призначення) – проведення ремонтних робіт, забезпеченість твердим і м’яким інвентарем.
7. Готовність харчоблоку – проведення ремонтних робіт, забезпеченість кухонним, розроблювальним інвентарем, столовим посудом.
8. Наявність медичного кабінету, ізоляторів і їх готовність, забезпеченість медикаментами та медичним обладнанням. Забезпечити заклади медичним персоналом з досвідом роботи не менше 3-х років.
9. Наявність справного холодильного і технологічного обладнання.
10. Погоджене 10-ти денне перспективне меню.
11. Наявність супровідної документації на харчові продукти, яка засвідчує їх походження, безпеку і якість (висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, декларації виробника, сертифікати відповідності).
12. Наявність незнижуючого 10-денного запасу миючих і дезинфікуючих засобів.
13. Наявність санітарно-побутових приладів з розрахунку: 1 вмивальник на 8 дітей, 1 мийка для ніг на 12 дітей, 1 унітаз на 15 дівчаток, 1 унітаз і 1 пісуар на 20 хлопчиків, 1 душова кабіна на 20 дітей (ДСанПіН 5.5.5.23-99).
14. Наявність умов для прання білизни (в разі відсутності власної пральні – наявність угоди на прання білизни).
15. Наявність угоди на вивезення харчових та твердих побутових відходів.
16. Умови розміщення обслуговуючого персоналу.
17. Інструктаж для працівників оздоровчого табору про вимоги щодо охорони життя та здоров’я дітей.

Лікар з гігієни дітей та підлітків О.М.Гаврилюк