Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


І знову про кишкові інфекції.


Спеціалісти ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» неодноразово нагадують, що у літній період частіше реєструються випадки кишкових інфекційних захворювань.
Збудники кишкових інфекцій забруднюють швидкопсувні продукти, які щодня входять в наш раціон: молоко, сметана, м’ясо, ковбаса, кремові кондитерські вироби, салати, овочі та фрукти, вода, хоча ознаки псування продуктів практично непомітні.


Основними переносниками кишкових інфекцій є мухи та інші комахи, яких влітку з’являється велика кількість. Головна роль у забрудненні харчових продуктів мікроорганізмами належить процесу приготування їжі, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах, без належного температурного режиму, а також недотримання особами, що готують страви, елементарних правил особистої гігієни.
Часто трапляється, що швидкопсувна продукція реалізується із недотриманням температурного режиму в торгівельній мережі та на стихійних ринках.
Особливу небезпеку становлять кондитерські вироби, яких на сьогоднішній день у продуктових магазинах є великий асортимент. У їх приготуванні використовуються молочні продукти (сметана, творог), яйця - що можуть бути інфіковані хвороботворними мікроорганізмами. Недотримання часу та температурного режиму випічки спонукає не лише до збереження збудника інфекції, але і його розмноження.
У літній період активізується серед населення туризм, відпочинок на природі, де споживають шашлик, м’ясну нарізку, копчені кури, тощо. Для цього може бути придбане м'ясо сумнівної якості, маринування його за різними рецептами, в тому числі з використанням майонезу, різноманітних приправ. Харчовий продукт іноді вживається напівсирий, пройшовши неналежну термічну обробку.
Основні заходи профілактики:
• Не купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук у приватних осіб.
• При купівлі харчових продуктів та напоїв звертати увагу на терміни та умови зберігання продуктів харчування. Зберігати продукти харчування тільки у спосіб зазначений на упаковці та у встановлений термін.
• Не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду
з незнайомих джерел водопостачання (ріки, підземні джерела, поверхневі води тощо). Для пиття і приготування їжі – використовувати воду питну бутильовану або лише кип’ячену.
• Не вживати в їжу незнайомі гриби, ягоди, трави та інші рослини.
• Туристам, мандрівникам для миття посуду, рук, пиття та приготування їжі потрібно мати з собою запас питної води, достатню кількість одноразового посуду.
• При здійсненні подорожі не рекомендовано брати у дорогу продукти, що швидко псуються (ковбасні, молочні, кулінарні, кондитерські вироби або інші продукти, що потребують охолодження при зберіганні).
• На відпочинку без організованого харчування виключати приготування багатокомпонентних страв, що не мають достатньої термічної обробки (паштети, м’ясні салати тощо). Приготовлені страви бажано споживати відразу, а у випадку їх повторного споживання вони мають бути піддані обов’язковій термічній обробці.
• При споживанні овочів та ягід їх необхідно добре промити питною водою чи ошпарити кип’ятком.
• При харчуванні у непристосованих умовах (ліс, пляж тощо) виключати контакт продуктів з ґрунтом та піском.
• Перед приготуванням їжі та перед її вживанням обов’язково мити руки з милом.
• Обов’язково мити руки після відвідування туалету.
• У випадку виявлення перших ознак кишкового захворювання терміново звернутися до найближчої лікувальної установи. Не рекомендовано займатися самолікуванням. При виникненні захворюваності на кишкові інфекції в організованих колективах хворого необхідно ізолювати від решти колективу (до прибуття лікаря).

Пам’ятайте! Захворювання кишковими інфекціями легше попередити ніж потім лікувати. Ваше здоров’я в Ваших руках! Не ризикуйте своїм здоров’ям та здоров’ям близьких!
Тільки чітке дотримання всіх гігієнічних правил та вимог дасть можливість уникнути зараження кишковим інфекціями.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщенні на сайті , дозволяється за умови посилання на terses.gov.ua.