Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Харчові отруєння немікробної етіології – це важливо знати.

Напевно, кожна людина хоч раз у житті стикалася з харчовими отруєннями, які доставляли не тільки масу неприємних відчуттів, але і проблем для здоров’я в цілому. Отруєння продуктами харчування можуть бути мікробної і немікробной етіології.
Харчові отруєння мікробного походження виникають від вживання їжі, що містить живих мікробів або їх отрути – це ботулізм, токсикоінфекції викликані умовно- патогенними мікроорганізмами та ін.
Харчові отруєння немікробного походження поділяються на отруєння :
- продуктами отруйними за своєю природою – грибами, ядрами кісточкових плодів, сирою квасолею, деякими видами риб;
- продуктами тимчасово отруйними – пророслою картоплею, звареною зі шкіркою, окремими видами риб (маринка, осман та ін.) в період нересту ;
- отруйними домішками – цинком, свинцем, міддю, миш’яком.
Продукти отруйні по своїй природі діляться на продукти рослинного і тваринного походження. До продуктів рослинного походження належать: отруйні гриби, отруйні дикорослі рослини, бур’яни.
Отруєння грибами носить сезонний характер, тому, частіше спостерігається при масовому їх зборі і вживанні. Отруйними є строчки, бліда поганка, мухомори, несправжні опеньки і цілий ряд інших грибів. Отруєння грибами дуже небезпечні. Так, вживання блідої поганки викликає смертельні наслідки у 90% випадках.
Дуже велика кількість рослин дикої природи мають отруйні речовини. Відомо безліч випадків, коли люди вживали в їжу красиві і соковиті ягоди в лісі, а в результаті гинули практично моментально, невстигнувши звернутись за допомогою. Отруйні вони за рахунок вмісту алкалоїдів, синільної і щавлевої кислот, глікозидів сапонінів і т.д.
Культурні рослини придатні в їжу, але при неправильній обробці їх отрутохімікатами, а також при неналежному зберіганні несуть небезпеку здоров’ю людини.
Домішки насіння отруйних бур’янів у зібраному врожаї можуть стати причиною отруєння людей і тварин. Навіть випечений хліб може виявитися небезпечним, якщо при збиранні врожаю, разом із зернами пшениці було зібрано зерна, наприклад, триходесми сивої , геліотропу, софори (гірчака) тощо.
До продуктів тваринного походження отруйних за своєю природою відносяться ікра риби маринки, молочко та ікра риби вусань, голкочеревних риб , деякі молюски та деякі інші види риб.
При приготуванні страв із цих риб важливо дотримуватись технології обробки, а саме: черево варто розпорювати акуратно, весь вміст обов’язково утилізувати аж до чорної плівки, яка покриває черевну порожнину, так як вона теж дуже отруйна.
Відомо, що молюски пропускають через себе воду, тим самим фільтруючи її. Ловити їх з метою споживання можна не весь рік, тому, що під час припливів в них потрапляють динофлагеляти (водорослі), які виділяють токсини. Цей токсин не знищується при кулінарній обробці, тим більше що молюски зазвичай готуються недовго.
Симптоматика отруєння рибою характерна місцевими паралічами: рота, носогубного трикутника та ін. Звертатися за допомогою варто негайно, так як токсину варто дійти до дихального центру, який моментально блокується і настає смерть.
Продукти отруйні при певних умовах також поділяються на групи рослинного та тваринного походження. До рослинних продуктів належать гіркі ядра кісточкових плодів, сира квасоля, проросла картопля. Ні для кого не секрет, що гіркі ядра кісточок абрикоса або персика дуже корисні, оскільки в них містяться мікроелементи, які просто необхідні для нормальної життєдіяльності організму. Але мало хто знає, що вони умовно отруйні із-за вмісту в них глікозиду амігдаліну. Після вживання 60-80 грамів гіркого мигдалю або кісточок виникає важкий ступінь отруєння ( синюшність шкірних покривів, судомний синдром, сильно виражена задишка, гостре відчуття нестачі повітря). Смерть може наступити в результаті блокування дихального центру.
Отруйні речовини квасолі вивчені недостатньо, але відомо, що при ретельному варінні вони розпадаються і не несуть ніякої шкоди організму. При вживанні сирої квасолі або квасолевого борошна можуть з’явитися блювання, пронос і сильна нудота. Єдиний засіб надання допомоги – промивання шлунку.
У пророслій або позеленілій внаслідок зберігання на відкритому повітрі картоплі накопичується токсин соланін, який викликає сильні харчові отруєння. Можуть спостерігатися нудота, пригнічення свідомості, блювання, різко виражена слабкість і інші симптоми гастроентериту. При вживанні великої кількості не виключені летальні випадки, внаслідок зневоднення і серцевої недостатності.
Харчові отруєння можуть викликати продукти тваринного походження отруйні при певних умовах. До них відноситься печінка, ікра та молочко щуки, мідії, мед зібраний з отруйних рослин. Отруйні властивості риби проявляються тільки у тих особин, які вважаються застарілими або зберігаються у неналежних умовах. Свіжо виловлена риба не є отруйною.
Харчові отруєння при вживанні меду можуть виникнути, якщо пилок бджоли збирали з отруйних рослин.
Отруєння солями важких металів, а саме свинцем, міддю, цинком може спостерігаєтися при використанні посуду, обладнання, інвентарю не за призначенням або виготовлених з матеріалів, що не відповідають гігієнічним вимогам. У харчові продукти метали можуть потрапляти з грунту при забрудненні його промисловими викидами, автотранспортом та ін.
Отруєння миш’яком спостерігається при потраплянні його в харчові продукти при недбалому зберіганні миш’яковистих препаратів або при вживанні овочів, плодів оброблених отрутохімікатами, що містять миш’як. Заходами профілактики отруєння є ретельне миття овочів, плодів і контроль за збереженням і застосуванням отрутохімікатів.
Харчові отруєння немікробного походження часом не можна передбачити. Для того щоб захиститися від них, не потрібно вживати сумнівні продукти, а при перших же симптомах звертатися за кваліфікованою медичною допомогою. Найчастіше, витрачений час на самолікування сильно скорочує можливості раціональної терапії.

Завідувач відділу епіднагляду
(спостереження) та профілактики
неінфекційних захворювань Сверстюк В.В.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.terses.gov.ua