Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Що варто знати про норовірусну інфекцію.


Норовірусна інфекція (кишковий грип) - це гостра кишкова інфекція, що викликається одним з різновидів ентеровірусів, роду норовірус. Вперше норовірус був виявлений у випорожненнях хворого на гостру кишкову інфекцію в 1972 році м. Норфолк (США).
За даними інформаційного повідомлення «Про поширення небезпечних інфекційних захворювань у світі», розробленого фахівцями «Українського науково-дослідного протичумного інституту ім. І.І. Мечнікова МОЗ України» за матеріалами ВООЗ у світі реєструються спалахи кишкових інфекцій норовірусної етіології. Зокрема, за період листопад-грудень 2016р. у Японії було зафіксовано 54 876 випадків кишковового грипу, у серпні 2016 року в Туреччині (м. Ельбістан) кількість постраждалих становила понад 32 тисячі осіб.
Спалахи норовірусної інфекції можуть носити масштабний характер, залучаючи велику кількість населення. До основної групи ризику відносяться діти молодшого віку, літні люди та особи з ослабленим імунітетом.
Вірус кишкового грипу стійкий у зовнішньому середовищі, зокрема до висихання, замороження, нагрівання до 60оС. Гине від хлорвмісних дезинфікуючих засобів. Для захворювання характерна осінньо–зимово-весняна сезонність.
Джерелом збудника є хворий на кишковий грип. Вхідними воротами для вірусу і місцем локалізації є травний тракт, не виключаються і верхні дихальні шляхи. Вірус виділяється від хворої людини з випорожненнями та іншими виділеннями, наприклад, блювотою.
Основними шляхами проникнення вірусу в організм є харчовий (вживання морепродуктів, немитих овочів, фруктів), водний (вживання рідин, що містять збудник), контактно-побутовий, (в організм вірус проникає через посуд, предмети побуту, немиті руки).
Період часу від моменту зараження особи вірусом до появи перших клінічних ознак захворювання триває від декількох годин до 2-х діб. Клінічними проявами хвороби є нудота, блювота, пронос до 8 разів на добу, незначне підвищення температури тіла, блідість шкірних покривів, симптоми загальної слабості, в ряді випадків відмічається втрата смакової чутливості. Самопочуття нормалізується протягом декількох днів, але людина може бути заразною до 1 місяця після одужання, що й обумовлює інфікування оточуючих і епідемічну небезпеку. Відомі випадки смертності від даної інфекції.
Діагностують захворювання при заборі калу на визначення антигену до даної інфекції методом імуноферментрого аналізу (ІФА) на базі вірусологічної лабораторії ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України».


Основні заходи профілактики норовірусної інфекції:
- особиста гігієна (мити руки з милом, особливо перед приготуванням і вживанням їжі, після відвідування туалету, після повернення з вулиці);
- ретельно мити фрукти і овочі;
- вживати термічно оброблені продукти харчування, зокрема морепродукти та молоко;
- вживати гарантовано безпечну воду та напої;
- не купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук у приватних осіб;
- мити дитячі іграшки дезинфікуючими розчинами, після того промити їх у проточній воді, оскільки на їх поверхні, як правило, накопичується велика кількість вірусів;
- проводити вологе прибирання приміщень засобами, що містять хлорні сполуки, з обов’язковим провітрюванням;
У випадку виявлення перших ознак кишкового захворювання терміново звернутися до найближчої лікувальної установи. Не рекомендовано займатися самолікуванням.


Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.terses. gov. ua

Лікар-епідеміолог Заставна Т.Ю.