Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Омега-3? Омега-6? Та це ж старі, призабуті ліки під назвою «риб'ячий жир», який переживає в наші дні новий бум

 

Риб'ячий жир випускається в двох лікарських формах - рідкій і в капсулах. Перша за ціною набагато дешевша, але має смак і запах(залежить від виробника), ставлення до яких не у всіх позитивне. Тому багато хто воліє купувати риб'ячий жир в капсулах.

Чим корисний риб'ячий жир в капсулах
Склад риб'ячого жиру є сумішшю різних гліцеридів, основною його складовою є олеїнова кислота, потім трохи менше пальмітинової і поліненасичених кислот омега-3 і омега-6. Всі інші елементи присутні в незначних кількостях.
Омега-3, -6 жирні кислоти при зіткненні з повітрям дуже швидко окислюються, і продукти, що містять їх, стають непридатними для вживання. Желатинові капсули оберігають кислоти від окислення, що не дає продукту зіпсуватися і збільшує термін його зберігання.
КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ РИБ'ЯЧОГО ЖИРУ
1. Про користь риб'ячого жиру говорить вміст у ньому вітамінів A і D. Вітамін A покращує ріст і репродукцію клітин шкіри, слизової оболонки, зорових пігментів. Завдяки присутності цих вітамінів, риб'ячий жир дуже корисний для волосся, нігтів, шкіри. Для жінок він особливо необхідний.
Вітамін D знижує нервову збудливість, схильність до судом литкових м'язів, сприяє проникненню кальцію і фосфору в клітини, тому лікарі так часто радять давати його дітям.
2. Поліненасичені омега-3 жирні кислоти - це найцінніше, що входить до складу даного продукту. Вони попереджають розвиток захворювань серцево-судинної системи, зменшують кількість шкідливого холестерину і тим самим знижують ризик появи атеросклерозу, покращують кровообіг, зменшують тромбоутворення, благодатно діють на роботу серця, перешкоджають виникненню і розвитку аритмії.
Жирні кислоти омега-3 знижують ризик виникнення діабету, без них неможливе утворення клітинних мембран, створення сполучних тканин і мієлінової оболонки нервових волокон.
3. Риб'ячий жир допомагає спалювати насичені жири. Тому багато дієтологів рекомендують вживати риб'ячий жир для боротьби із зайвою вагою.
Австралійські вчені провели цікавий експеримент: люди, які приймали щодня по 6 грамів риб'ячого жиру і займалися протягом 45 хвилин фізичними навантаженнями, поліпшили показники ліпідного обміну в порівнянні з тими, хто приймав соняшникову олію. Вправи і прийом риб'ячого жиру допомогли знизити жирову масу тіла.
4. Риб'ячий жир значно покращує діяльність мозку і його здатність до навчання. Тому капсула риб'ячого жиру в день - це найкраща профілактика старечого недоумства.
5. Широко застосовується цей продукт і серед бодібілдерів, адже це – «правильний» жир, який гарантує спортсмену отримання ресурсів для подальшого росту м'язів у вигляді вітамінів і мікроелементів і при цьому не робить шкідливого впливу на здоров'я.
6. Лікарі-гінекологи рекомендують приймати риб'ячий жир при болісних менструаціях і при ускладненнях в період виношування дитини. Чоловіків же він захищає від раку передміхурової залози.
7. Звичайно ж, користь риб'ячого жиру незаперечна, але при схильності до алергічних реакцій, обов'язково проконсультуйтеся перед застосуванням препарату з лікарем.
Фахівці також не рекомендують вживати риб'ячий жир при жовчнокам'яній і сечокам'яній хворобах, патологіях щитоподібної залози. Якщо в твоєму організмі підвищений вміст кальцію і вітаміну D, теж варто утриматися від прийому риб'ячого жиру.
8. Вживайте риб'ячий жир в капсулах, дотримуючись інструкції: зазвичай це 1-2 капсули 2-3 рази на день під час прийому їжі. Приймають їх курсом тривалістю один місяць 1-3 рази на рік. Не слід вживати риб'ячий жир на голодний шлунок - це може викликати порушення травлення. Важливо: не беріть риб'ячий жир одночасно з іншими комплексами полівітамінів.
Також постарайся по можливості включити в свій раціон таку рибу, як сьомга, лосось, форель. Ці види риби є джерелом омега-3 жирних кислот і легкозасвоюваного білка.
Джерело - Так просто