Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Виявлення генетично модифікованих організмів у харчових продуктах та продовольчій сировині.

 

Сьогодні спосте6рігається стрімкий розвиток харчової промисловості за рахунок надбань біотехнологій, ключовим досягненням якої є створення генетично модифікованих мікроорганізмів (ГМО). Генна інженерія використовується для створення нових сортів рослин, стійких до несприятливих умов середовища і шкідників, що володіють кращими ростовими і смаковими якостями.


З одного боку, генетично модифіковані джерела їжі допомагають врятувати людство від голоду, надати продуктам харчування вищих споживчих властивостей. З іншого боку, багато фахівців вважають, що використання ГМО є небезпечним. Це зумовлює необхідність у надійних та об′єктивних методах виявлення ГМО у продовольчій і сільськогосподарській сировині. Дослідженню підлягає продукція внесена до «Переліку харчових продуктів, щодо яких здійснюється контроль вмісту генетично модифікованих організмів» (затвердженого наказом Міністерства охорони здоров′я України від 09.11.2010, №971). Виходячи з вимог чинного законодавства України, кожна партія харчової та сільськогосподарської продукції повинна перевірятися і контролюватися на наявність генетично модифікованих організмів. Для цього з кожної партії відбирають зразки продукції для проведення лабораторних досліджень з метою визначення показників якості, безпеки та вмісту ГМО.
Слід зазначити, що маркування «містить ГМО» зараз з′явитися не може в принципі, тому що в Україні офіційно поки що не зареєстровано жодного ГМО! Етикетка «Без ГМО» стала новим маркетинговим ходом, адже її ставили навіть на тих продуктах, в складі яких трансгенних рослин теоретично бути не може – вода, сіль, оцет.
Дослідження на ГМО проводяться у лабораторіях акредитованих на даний вид діяльності Національним агенством з акредитації України. Аналізи на вміст ГМО не можуть виконуватись у звичайних аналітичних лабораторіях, оскільки для цього необхідне дороге обладнання, реактиви, висококваліфікований персонал, що володіє даною методикою. Лабораторій, здатних проводити якісну та кількісну експертизу ГМО в продуктах харчування та продовольчій сировині, в Україні близько двадцяти. Серед них – Випробувальна лабораторія «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров′я України». Слід зазначити, що ця лабораторія обладнана сучасним устаткуванням від провідних світових виробників. Фахівці лабораторії мають значний досвід роботи з проведення випробувань методом полімеразно -ланцюгової реакції (основний скринінговий метод для визначення ГМО в зразку). У 2015 році в рамках виконання всіх умов та пунктів Національного стандарту України «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 даній лабораторії виданий атестат про акредитацію, який засвідчує її компетентність та дає право на проведення випробувань в сфері якісного та кількісного визначення ГМО в харчовій продукції та продовольчій сировині. Станом на сьогоднішній день у лабораторії проведено 578 випробувань методом полімеразно-ланцюгової реакції у реальному часі.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умов посилання на terses.got.ua
Виконавець Кравчук Ю.А.