Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Чим загрожують проблеми з підшлунковою

підшлункова

Кажуть, якщо тягне в боці, можуть бути проблеми з підшлунковою. Що це за орган такий і навіщо нам потрібен?
Підшлункова залоза - орган травної системи, розташований в черевній порожнині, за шлунком.
Головні функції підшлункової:
- Вироблення гормону інсуліну. Він регулює рівень глюкози в крові.
- Виробництво ферментів, які беруть участь у перетравленні їжі, при їх нестачі або відсутності їжа проходить через організм транзитом.
Підшлункова працює без збоїв, поки людина
1. Раціонально харчується: не зловживає алкоголем, жирною і солодкою їжею.
2. Не травмує черевну порожнину.
Якщо одна з цих умов порушується - виникає панкреатит (запалення підшлункової залози).
Симптоми гострого панкреатиту - нестерпний біль, що виникає у верхній частині живота або з лівого, або з правого боку і поступово оперізує живіт і спину, інтоксикація (нудота і блювота, яка не приносить полегшення, - один з головних симптомів панкреатиту) і нетравлення їжі. Гострий панкреатит часто називають «празною» хворобою - він виникає через переїдання, що часто трапляється в свята.
Панкреатит буває не тільки гострий, але і хронічний.

Причин у хронічного панкреатиту дві - чоловіча (алкоголь) і жіноча (камені в жовчному міхурі). Ще одна категорія хворих - забезпечені люди, які дозволяють собі щодня приймати міцні якісні спиртні напої під висококалорійну закуску. Після кожної надмірної трапези розвивається запальний процес і підшлункова залоза збільшується в розмірах, тисне на протоки. Порушується проходження панкреатичного соку, і виникає хронічний кальцифікуючий панкреатит.
При хронічному перебігу хвороби тупі ниючі болі супроводжуються відрижкою, нудотою, здуттям живота, а на пізніх стадіях хвороби, коли запалення зачіпає і нервові волокна, больовий синдром стає постійним.
Якщо пацієнт з гострим панкреатитом неминуче опиняється в лікарні, то до хронічного пацієнти зазвичай намагаються притерпітися. Подібна терплячість може закінчитися, на жаль, раком підшлункової залози - одним з найпідступніших онкологічних захворювань. Доведено, що хронічне запалення провокує мутацію і переродження клітин підшлункової залози. Особливість раку підшлункової в тому, що він навіть на початковій стадії дає обсіменіння (метастазування) всього організму.
Тому лікувати хронічний панкреатит потрібно обов'язково. Зазвичай при такому діагнозі лікар призначає препарати для полегшення болю і ферменти, якщо підшлункова залоза виробляє їх мало. Іноді хворому потрібно інсулін, щоб регулювати рівень глюкози в крові. І найголовніше - дієта, яка рятує від рецидивів хвороби. Пацієнту з діагнозом «хронічний панкреатит» обмеження в харчуванні залишаються на все життя.
Дієта для підшлункової
дозволено:
відварні і запечені овочі (картопля, цвітна капуста, морква, кабачки, гарбуз, буряк, зелений горошок), фрукти і ягоди - протерті, запечені, птиця, риба, крупи, кисломолочні продукти, білкові омлети, нежирні м'ясо.

заборонено:
горіхи, гриби, бобові, міцні бульйони, жирні, гострі, кислі страви, ковбаса, сосиски, субпродукти, копченості та соління, ікра, цитрусові, кислі ягоди, фрукти, чорний хліб, пшоно, свіжа випічка, торти, шоколад, морозиво, алкоголь, квас, кава, газовані напої.

Бережіть себе і будьте здорові!
За матеріалами інтернет-видання «Аргументи і Факти»

Заступник директора
ТОЛЦ МОЗ України Дементьєв Ю.Г.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.terses.gov.ua