Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Істина в генах

https://voyageurslecteurs.fr/wp-content/uploads/2017/05/party-e1499441973218.jpg

Багатьох цікавить питання про те, чому одні люди швидко п'яніють, а інші можуть залишатися тверезими дуже довго. Чому на різних людей по-різному діє похмільний синдром? Хто винен? Точні відповіді на це питання отримали американські вчені з Університету Північної Кароліни. Вони відібрали 400 студентів, у яких один з батьків страждав алкогольною залежністю, а сам студент не мав проблем з алкоголем. Результати генетичного дослідження піддослідних показали, що за сприйнятливість до алкоголю відповідає ген CYP2E1. Ті, у кого він був виявлений, п'яніли практично моментально від мінімальних доз спиртного. Але виявилося, що організм цих людей швидше розщеплює алкоголь і виводить його. Тобто люди, які швидко п’яніють алкоголізмом не страждають і «спитися» не можуть. На думку вчених, цей ген мають від 10 до 20% людей.
Є й інша категорія людей: які можуть пити, не п'яніти, і не страждати від похмілля.
- Ця особливість також обумовлена модифікаціями генів, які відповідають за засвоюваність алкоголю, - розповідає лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії Ольга Александрова. - Фермент алкогольдегідрогеназа, який переробляє етиловий спирт в ацетальдегід, кодується геном ADH, а фермент ацетальдегіддегідрогенази, що відповідає за переробку ацетальдегіду в оцтову кислоту, - геном ALDH. Відсутність мутацій в цих генах дозволяє мінімізувати похмільний синдром.
Але бувають і менш щасливі мутації: коли зміни присутні в одному або відразу в двох генах. Наприклад, фермент алкогольдегідрогеназа працює занадто швидко, а фермент ацетальдегіддегідрогенази - дуже повільно. У таких випадках печінка не може швидко перетворити шкідливий ацетальдегід в оцтову кислоту, а значить, після випитого алкоголю (навіть у малих дозах) людину чекає найсильніший похмільний синдром.


Буває і навпаки: перший фермент працює погано, а другий - добре. В цьому випадку похмілля практично не буде відчутним, а в стані алкогольного сп'яніння людина може пробути довго. Найгірший варіант - коли обидва ферменту працюють погано, і людина відчуває не тільки тривале сп'яніння, але й не менш тривале похмілля.
Що робити в таких випадках? Правильно виходити з похмілля!
Головне - це не плутати похмілля з абстинентним синдромом (цей стан притаманний тим, хто регулярно вживає алкоголь у великих дозах). Абстинентний синдром - це один із проявів алкогольної залежності. У людей, які регулярно приймають алкоголь, спиртне згодом вбудовується в біохімію обмінних процесів. Коли прийом алкоголю (вже необхідного організму) припиняється, розвивається абстинентний синдром: сильне нав'язливе бажання прийняти алкоголь.
Похмілля виникає у людей, які п'ють періодично, через кілька годин після вживання алкоголю (частіше - вранці після «вчорашнього») як результат отруєння організму ацетальдегідом (речовиною переробки етилового спирту). Симптоми похмілля - головний біль, нудота, сухість у роті, підвищення або зниження артеріального тиску, тремор рук і загальне нездужання.
Пити чи не пити?
1. Пийте більше води
Прийнято вважати, що сухість у роті після спиртного викликана зневодненням організму. Однак це не так. Зневоднення настає, коли обсяг циркулюючої крові в організмі занадто малий. А при похміллі рідини в тканинах, навпаки, дуже багато. Це і провокує набряки.
Але це не означає, що потрібно відмовлятися від води: вживання рідини позбавить від головного болю (причина якої - тиск набряклих тканин голови на нервові закінчення), а також налагодить циркуляцію крові, виведе шкідливі речовини з організму. Краще пити мінеральну воду, яка швидше надходить у кров, стимулює жовчовиділення і перистальтику в кишечнику.
2. Приймати вітаміни
Вживання алкоголю провокує брак вітамінів і мікроелементів в організмі. Найефективніше при похміллі допомагає прийом вітамінів В1 (бере участь в переробці етилового спирту до вуглекислого газу і води), В6 (стимулює активність печінки, а також допомагає впоратися з тремором рук і ніг) і С (зв'язує токсини і сприяє їх виведенню з організму). Найкраще вживати їх в рідкій формі (або у вигляді крапельниці). Не менш ефективні огірковий і капустяний розсоли, а також наваристий м'ясний хаш.
3. Більше спати
Кращий спосіб пережити похмілля - це проспати його. Сон допоможе відновити сили і «пропустити» неприємні наслідки.
Посилити симптоми похмілля також може отруєння сивушними маслами: продуктами перегонки спирту (тому краще вживати якісні напої). Крім цього, тяжкість похмілля може посилювати вживання нікотину в великих дозах, яке відбувається через те, що під впливом алкоголю курець палить набагато частіше.
Є кілька правил, що дозволяють мінімізувати похмільний синдром:
1. Не запивайте алкоголь газованими напоями, оскільки вони містять вуглекислий газ, який прискорює всмоктування алкоголю в кров.
2. Намагайтеся не змішувати алкогольні напої. Через різний склад і спосіб виробництва несприятливий вплив алкоголю може посилитися.
3. Утримайтеся від солодких алкогольних напоїв та десертів, так як цукор в їх складі сприяє прискореному всмоктуванню алкоголю в кров. Це призводить до більш сильної інтоксикації і похмільного синдрому.
4. Не пийте на голодний шлунок. Перед вечіркою налягайте на білкову їжу.
5. Під час застілля чергуйте алкоголь з водою: це допоможе знизити кількість токсичних речовин в крові.
6. У період похмільного синдрому не варто вживати в їжу важкі продукти: це посилить і без того важкий стан. Краще влаштувати розвантажувальний день, щоб організм і травна система не витрачали сили на засвоєння важкої їжі.
Бережіть себе і будьте здорові!
За матеріалами інтернет-видання «Аргументи і Факти»

Заступник директора
ТОЛЦ МОЗ України Дементьєв Ю.Г.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.terses.gov.ua