Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Із працівниками держустанови проведено зустріч «Я маю право!»

image002.jpg

В рамках тижня права у відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 № 579-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права» відбулась зустріч працівників Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» з начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Марією Музикою.

Особлива увага була приділена загальнонаціональному правопросвітницькому проекту «Я МАЮ ПРАВО!», коротко та за допомогою реальних цифр презентовано кожен напрямок проекту.

Спілкувалися, в загальному, про послуги, які надають органи юстиції, і, детальніше, про апостилювання документів, реєстрацію шлюбу за одну добу, змін у законодавстві, надання безоплатної правової допомоги тощо.

Зустріч закінчилася жвавим обговоренням, оскільки отримана інформація виявилася цікавою та корисною для слухачів.

 

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.terses. gov. ua.

image004.jpgimage006.jpgimage008.jpgimage010.jpg