Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Сухофрукти в нашому житті.

 

 

Сухофрукти – висушені фрукти або ягоди з залишковою вологою близько 20%.  Сушаться природнім або промисловим  шляхом.

 Сухофрукти багаті вітамінами А1, В12356  та мінеральними елементами  (залізо, кальцій, магній, фтор, калій, натрій). Вони мають тривалий термін зберігання та не потребують зберігання в холодному місці. В цьому – одна з головних переваг сухофруктів, і в цьому відношенні вони є зручною альтернативою свіжим фруктам. Однак, під час сушіння, сухофрукт втрачає більшу частину вітаміну С.

При хімічній і температурній обробці фрукти обкурюються їдким газом   (сірчистий ангідрид – двоокис сірки, сірчистий газ, SO2, та ж добавка Е220) з метою позбутися бактерій, для збереження кольору, запобігання псуванню. Такі плоди шкідники уже не їстимуть.

 

До речі, побутує думка, що з сірчистим ангідридом наш організм справляється і повністю його виводить. Хоча вважається, що розчиняючись у воді, сірчистий ангідрид стає слабким розчином сірчаної кислоти, а це вже подразнення слизової шлунку.

Сухофрукти спеціально натирають гліцерином або іншим жиром, про походження якого може бути і взагалі невідомо.

Буває і таке, що для висушування фруктів застосовують паяльні лампи, бензинові чи газові пальники. Який присмак плоди можуть мати в такому разі?

                Оброблені хімією сухофрукти на прилавках виглядають привабливо. Результат  такої « краси» для людини – болі в шлунку, порушення в роботі жовчного міхура, кишківника. Тому перед вживанням або приготуванням сухофрукти потрібно вимочити в окропі і ретельно промити. Таким чином Вам вдасться позбутися тих шкідливих речовин, які осіли на поверхні фруктів.

Якими ж мають бути сухофрукти, висушені у природний спосіб?

Колір родзинок і кураги повинен  бути коричневим, без надмірного блиску. Колір темних родзинок ( з червоного винограду) взагалі має віддавати чорним відтінком з можливим блакитним нальотом.

Інжир варто обирати сірий, коричневий або чорний.

У сухофруктів повинна бути присутня матовість,  зморшки і навіть певна припиленість.

                До речі, вважається, що плоди висушені з кісточкою  корисніші.

У жодному разі, не купуйте  сухофрукти, на яких утворилася гниль або цвіль.

Отож: « Не все те золото і не все те корисне, що блищить».

Санітарно-гігієнічна лабораторія Державної установи “Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України” проводить дослідження на визначення органолептики, вологи, металомагнітних домішок та сірчистого ангідриду

    Консультацію з питань проведення досліджень можна отримати по                   телефонах:        25-24-15 та  25-14-39.

Завідувач

санітарно-гігієнічної

лабораторії                                                                                    І. А. Закальська

Біолог

санітарно-гігієнічної

лабораторії                                                                                    О. М. Кудрик

 

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.terses. gov. ua.