Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Інформація для керівників підприємств та жителів області.

Державна установа «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує суб’єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність пов’язану з видобуванням, постачанням, реалізацією будівельних матеріалів та мінеральної сировини, а також підприємства,  відходи яких використовуються для виготовлення будівельних матеріалів або як будівельні матеріали (у т.ч. для будівництва доріг, фундаментів, залізничних насипів, тощо), про те, що лабораторія електромагнітних полів та інших фізичних факторів запрошує до взаємовигідної співпраці всіх зацікавлених осіб і пропонує перелік досліджень, які проводяться на договірних умовах.

 

Звертаєм  Вашу увагу на те, що вартість лабораторних досліджень та вимірювань по даному напрямку найнижча в області.

Лабораторія має можливість в повному об’ємі, якісно  проводити дослідження  на вміст природних радіонуклідів (калій - 40, радій - 226, торій - 232) з відповідним оформленням документів в  наступних будівельних матеріалах та сировині:

  • піски і глини всіх видів, гравій, крейда, сланці, щебінь всіх видів, відсів гранітний всіх видів;
  • відходи: шлаки, золи, шлами, порожня порода та ін.;
  • будівельні бетонні та залізобетонні вироби, конструкції, цегла;
  • оздоблювальні матеріали та вироби: керамічні, гранітні, мармурові та гіпсокартонні плити.

Також, лабораторія проводить дозиметричні  заміри  потужності поглиненої в повітрі дози гамма-випрмінювання в приміщеннях будинків та споруд, вимірювання природного фону на відкритих земельних ділянках з оформленням необхідних  документів.

Лабораторія здійснює радіаційно- дозиметричний контроль території складських приміщень, та майданчиків для зберігання металобрухту, на приймальних пунктах металобрухту, партії металобрухту (вантажу) на транспортному засобі, транспортні засоби завантажені металобрухтом і підготовлені для відправки.

 

 

 

В.о.директора                                                                                                                                   С.С. Дністрян

Лікар з радіаційної гігієни                                                                    Н.В. Бригадир