Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Семінарське заняття на базі ТОКПФ «Тернопільавіаавтотранс».

З метою координації спільної роботи у напрямку забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя на території області, попередження виникнення та  розповсюдження серед населення випадків інфекційних захворювань, що мають міжнародне значення, фахівцями ДУ «Тернопільський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України»  18.05.2018 року організовано виїзне семінарське заняття на базі ТОКПФ «Тернопільавіаавтотранс».

Під час семінарського заняття акцентовано увагу щодо актуальності інфекційних захворювань, що мають міжнародне значення, проведено оцінку епідситуації в області, країні та світі.

Озвучено вимоги чинного законодавства щодо забезпечення  санітарної охорони території, регламентовані на рівні держави, а також  опрацьовано  нормативну документацію регіонального рівня – «Комплексний план організаційних, медико – санітарних, лікувально – профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання занесенню та поширенню на території області інфекційних хвороб, що мають міжнародне значення на 2018 – 2022 роки».

Фахівцями санітарно – карантинного відділу ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», за сприянням керівництва аеропорту м. Тернополя, відпрацьовано схему оперативного реагування працівників в пункті пропуску через державний кордон України при  виявленні на борту транспортного засобу хворих або осіб, стосовно яких є підозра на інфекційне захворювання, що має міжнародне значення, а також переносників хвороби або контамінації вантажу.

         За підсумками семінарського заняття обговорено спільну тактику дій структурних підрозділів ДУ «Тернопільський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України»  та ТОКПФ «Тернопільавіаавтотранс». 

Завідувач санітарно – карантинного відділу                      І.В. Кулачковська