Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Відбулась виїзна виробнича нарада за підсумками роботи за І квартал 2018 року

 

18 травня 2018 року відбулась виїзна виробнича нарада ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» за участі керівників відокремлених структурних підрозділів та голови Чортківської районної державної адміністрації – Чайчук Оксани Тимофіївни.

 

На даній нараді було обговорено наступне:

  1. Актуальні питання епіднагляду за інфекційними хворобами. Оцінка матеріалів розслідування спалахів на території області. Коректування плану дій щодо лабораторного контролю у вогнищах інфекційних захворювань.
  2. Аналіз виконання плану лабораторних моніторингових санітарно-гігієнічних досліджень та інструментальних вимірювань за                   І квартал 2018 року. Коректування плану дій на ІІ квартал 2018 року, виходячи з фінансово-економічної діяльності.

На завершені наради в.о. директора ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» – Дністрян Степан Семенович підбив підсумки щодо роботи в І кварталі 2018 року.  Звернув увагу на те, що було  пройдено перший етап з акредитації лабораторій обласного рівня в системі ISO та по при всі складності, збережено кадри, виконується річна програма їх підготовки.

А також повідомив про проблемні питання, які стосуються  перспективи реформування лабораторних центрів, ускладнення епідситуації в області (ріст захворюваності на 55%) та фінансово-економічної кризи.