Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Щодо розгляду скарг, звернень, заяв громадян про порушення санітарного законодавства

ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» отримує багато запитів, скарг, звернень та заяв від громадян, депутатських звернень щодо порушення санітарного законодавства, про що інформуємо наступне.

Відповідно до Статуту ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» (нова редакція), затвердженого наказом МОЗ України від 08.07.2016 р. № 689                   ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» утворений з метою реалізації державної політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, що передбачає проведення лабораторних та інструментальних досліджень і випробувань у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, здійснення заходів, спрямованих на санітарну охорону державного кордону України та проведення державного обліку інфекційних і професійних захворювань та отруєнь, розслідувань причин  і умов виникнення інфекційних захворювань, отруєнь, радіаційних аварій.

                    У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. №1092 «Про утворення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» Головне управління Держсанепідслужби у Тернопільській області (в тому числі міські та міжрайонні Управління) реорганізовано. Функції Головного управління , зокрема розгляд звернень та скарг громадян за порушення санітарного законодавства, покладено на територіальні органи Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

                    Для швидкого реагування та вирішення питання по суті просимо звернутися до Головного управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Тернопільській області (46000,               м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 20 , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Провідний юрисконсульт                 

Н.С. Парастюк