Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Нарада з актуальних питань щодо забезпечення санепідблагополуччя населення в Кременецькому районі

Завідувач Кременецького МРВ ДУ «Тернопільський ОЛЦ ДСЕСУ» Трубіцин С.О. як голова постійної комісії Кременецької районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, сім’ї, материнства та дитинства прийняв участь в засіданні колегії Кременецької РДА, на якому розглядались питання формування районного бюджету на 2015 рік. 

 

Під час обговорення фінансової ситуації щодо видатків на медичну галузь району в 2015 році завідувачу Кременецького відділу вдалося переконати членів колегії про необхідність виділення коштів на профілактику інфекційних захворювань, зокрема тих, що керуються засобами імунопрофілактики.
А отже, з районного бюджету в 2015 році буде виділено 100 тис. грн. на придбання туберкуліну для постановки проб Манту, як основного методу ранньої діагностики захворювання на туберкульоз серед дитячого населення, та виявлення підлягаючих контингентів для ревакцинації вакциною БЦЖ дітей віком 7 років. Крім цього, для профілактики грипу в епідсезон 2015-2016 років серед осіб, що належать до груп підвищеного ризику, на придбання вакцин передбачено виділити 50 тис. грн.
Фотоматеріали додаються.