Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Участь у позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 05.02.2015 р.

05.02.2015 р. в Тернопільській обласній державній адміністрації за участі начальника Головного управління Держсанепідслужби Тернопільської області Паничева В.О., директора ДУ «Тернопільский обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Дністряна С.С., першого заступника голови комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лукавого Є.Т., начальника відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України в Тернопільській області відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

 

На вищевказаному засіданні заслуховувалося питання готовності до виконання завдань за призначенням мобільних груп з реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного характеру з демонстрацією наявних сил і засобів, зокрема групи хімічної розвідки Управління ДСНС України в Тернопільській області.
Фотоматеріали додаються.