Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Про проведення засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 лютого 2015 року.

27.02.2015 року відбулося чергове засідання Тернопільської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На комісії серед інших розглядалося питання щодо виділення коштів Державній установі «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» на придбання приладів для проведення радіаційного моніторингу стану довкілля області, здійснення лабораторних досліджень води, продуктів харчування, будівельних матеріалів, деревини тощо. 

 

Заслухавши доповіді директора ДУ «ТОЛЦ ДСЕСУ» Дністряна С.С. та начальника Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Паничева В.О. комісія вирішила виділити кошти в сумі 350 тисяч грн. на придбання вказаних приладів шляхом внесення змін до Програми захисту населення і території Тернопільської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру на 2014-2017 роки.