Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Навчання з питань цивільного захисту населення Бучацького району

З метою вивчення стану готовності Бучацької районної ланки Тернопільської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту фахівцями Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області та управління з питань цивільного захисту населення Тернопільської ОДА здійснено перевірку готовності мобільної групи Бучацького району до реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного характеру та проведено відповідні навчання.

Згідно тактичного задуму, на території ДП «Бучацьке лісове господарство» по вул. Коцюбинського, 9 м. Бучач стався розлив шкідливої хімічної речовини (аміак). Під час навчань було практично відпрацьовано дії служб цивільного захисту району щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру.
Одночасно із відпрацюванням сценарію ліквідації надзвичайної події під керівництвом першого заступника голови районної комісії з питань ТЕБ та НС В.Бойка відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому заслухано керівника ліквідації надзвичайної ситуації І.Михайлюка та начальника Бучацького міжрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби в Тернопільській області В.Шпака.
Після завершення заходу присутні провели детальний розбір дій усіх залучених до навчання підрозділів та прийняли ряд рішень, спрямованих на оптимізацію взаємодії між екстреними службами та на виконання завдань щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, враховано пропозиції щодо забезпечення сучасними ЗІЗ екстрених служб цивільного захисту району.