Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Спільна нарада щодо оздоровчої кампанії дітей у 2015р. Кременецької РДА та Кременецького міжрайонного управління ГУ ДСЕСУ у Тернопільській області

В Кременецькій районній державній адміністрації за участю працівників Кременецького міжрайонного управління ГУДСЕСУ у Тернопільській області та міжрайоного відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» відбулася спільна нарада, щодо організації та проведення в районі оздоровчої кампанії влітку 2015 року. На нараду були запрошені представники усіх управлінь, відділів, служб, секторів районної державної адміністрації, які є дотичними до проведення оздоровлення дітей в районі. Було обговорено усі можливі шляхи проведення результативної оздоровчої кампанії, оскільки пріоритетним завданням, яке поставлено перед органами виконавчої влади є оздоровити не менше 51% дітей шкільного віку. Наголошено, що особливу увагу слід приділити дітям соціально-незахищених категорій. 

Одним із важливих питань було також обговорення функціонування таборів з денним перебуванням дітей.
Враховуючи вище викладене та з метою забезпечення змістовного дозвілля дітей влітку планується активно залучити відділи освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, національностей та релігії , КРЦССДМ, центр дитячої творчості. Під час змін в таборах з денним перебуванням планується проведення семінарів з питань пропаганди здорового способу життя та попередження негативних проявів у підлітковому та молодіжному середовищі; проведення цікавих майстер-класів; планується організувати роботу виїзних бібліотек, відвідування дітьми музеїв, виставок, інших закладів культури і мистецтва.