Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Щодо участі в роботі ліцензійної комісії Тернопільської ОДА щодо провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення

Начальник саінітарно-гігієнічного відділу Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області прийняв участь в роботі ліцензійної комісії Тернопільської ОДА щодо провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

На порядку денному розглядалось питання видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання Товстенському комунальному підприємству та Гусятинському комунальному підприємству «Водоканал-сервіс», які надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення смт. Товсте та смт. Гусятин відповідно.
Держсанепдслужбою серед інших питань особлива увага була приділена здійсненню виробничого лабораторного контролю якості води, який на даних підприємствах, згідно угод, проводиться лабораторіями міжрайоних відділів ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

hchodo uchasti v roboti litsenziinoi komisii ternopilskoi oda shchodo provadzhennia hospodarskoi diialnosti z tsentralizovanoho vodopostachannia ta vodovidvedennia