Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Участь в черговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо забезпечення санепідблагополуччя населення області у літній період 2015 року

Начальником управління організації держсанепіднагляду Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Чайкіною Галиною Володимирівною прийнято участь в черговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо забезпечення санепідблагополуччя населення області у літній період 2015 року.

Спеціалістами служби було озвучено питання актуальності захворювань на гострі кишкові інфекції, вірусний гепатит А, лептоспіроз, хвороба Лайма, гідрофобія (сказ). Особливо акцентувалась увага на небезпечності для здоров’я населення хвороби Лайма, переносниками якої являються кліщі.
Також обговорювалось питання стихійної, несанкціонованої торгівлі у невстановлених місцях та стихійних ринках.
Окрім того, обговорено питання щодо ходу підготовки та проведення усіх профілактичних заходів в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.
Працівниками Держсанепідслужби в рішення комісії надано пропозиції стосовно профілактики захворюваності гострими кишковими інфекціями, зокрема в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на літній період 2015 року.

uchast v cherhovomu zasidanni oblasnoi komisii z pytan teb ta ns shchodo zabezpechennia sanepidblahopoluchchia naselennia oblasti u litnii period 2015 roku