Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Про результати моніторингових санітарно-паразитологічних досліджень об’єктів довкілля м.Тернополя

Спеціалістами паразитологічної лаборатораторії ДУ «ТОЛЦ ДСЕСУ» з квітня поточного року розпочато моніторингові санітарно-паразитологічні дослідження об’єктів зовнішнього середовища м.Тернополя. Обстеження проводяться в житлових зонах масивів, зонах відпочинку, зокрема: в парках, скверах, на території міського пляжу, р.Серет. Досліджуються взірці ґрунту, піску, води відкритих водоймищ.

За результатами вище вказаних досліджень виявлені позитивні знахідки: яйця аскарид у пробах ґрунту, відібраного в парку ім. Т.Шевченка та яйця токсокар у пробах ґрунту, відібраного з дитячого майданчика по пр. Злуки.
Також, проведено забір проб води, піску, ґрунту з прибережної акваторії Тернопільського пляжу. Результати досліджень відповідають вимогам «СанПіНу 4630-88 та МУ №1440-76.
Враховуючи вище викладене та з метою відповідного реагування, Тернопільським міським управлінням ГУ ДСЕС у Тернопільській області скеровано інформацію до Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради про стан епідемічної ситуації з паразитозів та виявлені позитивні знахідки при проведенні лабораторних досліджень проб ґрунту.

 pro rezultaty monitorynhovykh sanitarno parazytolohichnykh doslidzhen ob iektiv dovkillia m ternopolia