Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Про участь в нараді-семінарі з питань профілактики інфекційних захворювань

01. 04 червня 2015 року на базі ДЗ «Центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України» відбулась всеукраїнська нарада-семінар з питань профілактики інфекційних захворювань серед населення. 

В нараді взяли участь заступник директора та завідувач бактеріологічної лабораторії ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

На нараді було детально проаналізовано інформацію щодо реєстрації та виникнення спалахів інфекційних хвороб в Україні протягом 2014 року за видами збудників, визначено перелік проблем із проведення своєчасної та якісної діагностики інфекційних хвороб, необхідного об’єму протиепідемічних заходів у вогнищах та запропоновано шляхи їх вирішення.
В роботі наради-семінару взяли участь українські представники німецької компанії «Sifin Diagnostics gmbh», які презентували тест-реагенти для швидкої серологічної ідентифікації збудників інфекційних хвороб, в першу чергу таких як Salmonella, Shigella, Yersinia. Їх застосування покращить ідентифікацію та епідеміологічний моніторинг збудників кишкових інфекцій.

pro uchast v naradi seminari z pytan profilaktyky infektsiinykh zakhvoriuvan2

pro uchast v naradi seminari z pytan profilaktyky infektsiinykh zakhvoriuvan1pro uchast v naradi seminari z pytan profilaktyky infektsiinykh zakhvoriuvan3