Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Виїзне засідання колегії Тернопільської обласної державної адміністрації.

18 червня 2015 року в.о. начальника Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Чайкіна Г.В. та в.о. директора ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Дементьєв Ю.Г.

прийняли участь у виїзному засіданні колегії Тернопільської обласної державної адміністрації в Монастириському районі, яке відбулося під керівництвом голови обласної державної адміністрації Степана Барни. 

В роботі колегії також прийняли участь – перший заступник голови Тернопільської обласної ради Сергій Тарашевський, заступники голови обласної державної адміністрації, представники Департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва, агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я ОДА, Департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ОДА, Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області, голови районних державних адміністрацій та голови районних рад та інші.
На колегії були розглянуті питання «Про підготовку господарств області до проведення збирання зернових та зернобобових культур урожаю 2015 року» та «Про першочергові завдання в галузі туризму та сфері гостинності області», під час обговорення яких піднімались також актуальні питання санітарно-епідемічного забезпечення як населення області, так і туристів.
Перед початком колегії було проведено засідання оргкомітету з проведення фестивалю "Дзвони Лемківщини" в урочищі Бичова Монастириського району, який відбудеться 02-03 серпня 2015 року. Під час засідання оргкомітету серед інших обговорювались також і питання контролю за санітарно-епідеміологічною ситуацією та проведення акарицидних заходів на території лісового масиву, задіяного на час проведення фестивалю.

vyizne zasidannia kolehii ternopilskoi oblasnoi derzhavnoi administratsiivyizne zasidannia kolehii ternopilskoi oblasnoi derzhavnoi administratsii3vyizne zasidannia kolehii ternopilskoi oblasnoi derzhavnoi administratsii2