Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Соціально-гігієнічний моніторинг за умовами розміщення громадян, які переміщені з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції

На виконання Указу Президента України від 24.03.2014 р. №339 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України», засідання Верховної Ради України з питань охорони здоров’я від 11.02.2015 р., а також листів Державної санітарно-епідеміологічної служби України, територіальними підрозділами Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області та Тернопільським міським відділом ДУ «Тернопільський обласний

лабораторний центр Дежсанепідслужби України» на території області проводиться соціально-гігієнічний моніторинг за умовами розміщення громадян, які переміщені з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції, що проживають в спеціалізованих будинках, соціальних центрах і гуртожитках комунальної власності. За результатами візитів здійснюється моніторинг умов харчування, водопостачання та побутового забезпечення громадян.

Департаментом соціального захисту населення Тернопільської державної адміністрації та УДС НС України в Тернопільській області щотижнево подаються до Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області уточнені переліки об’єктів державної та комунальної власності, визначених для можливого розміщення громадян України, що прибули на територію області з даними про кількість осіб розміщених на цих об’єктах.
Станом на 22.06.15 р. на території області визначено 340 місць на 28 об’єктах державної та комунальної власності для можливого розміщення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій. Також, по частині територій отримано списки з адресами приватних будинковолодінь, в яких розміщено переселенців. На території області перебуває 2556 осіб переміщених з тимчасово окупованих територій сходу України та АР Крим.

sotsialno hihiienichnyi monitorynh za umovamy rozmishchennia hromadian iaki peremishcheni z tymchasovo