Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Участь фахівців Держсанепідслужби Тернопільської області у нараді з медичними працівниками

Спеціалісти Борщівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області та Борщівського міжрайонного відділення ДУ «ТОЛЦ ДСЕСУ » 03.07.2015 року взяли участь в нараді з медичними працівниками району на тему «Про проведення медичних оглядів декретованих контингентів та медоглядів дітей». Було розглянуто питання стосовно щорічної організації проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Крім цього акцентовано увагу на організації профілактичних медичних оглядів ряду категорій громадян, професійна чи інша діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може спричинити поширення інфекційних захворювань, виникнення харчових отруєнь, а також працівників, зайнятих на важких роботах та із шкідливими або небезпечними умовами праці, військовослужбовців. Серед них – працівники дошкільних і навчально-виховних закладів, які згідно затвердженого графіку проходять медичний огляд влітку.
За підсумками обговорення видано розпорядження відділу охорони здоров’я Борщівської РДА про розробку та узгодження планів - графіків щодо проведення оглядів дітей, прийняті відповідні рішення.

uchast fakhivtsiv derzhsanepidsluzhby ternopilskoi oblasti u naradi z medychnymy pratsivnykamy