Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Про участь спеціалістів Держсанепідслужби Тернопільської області до проведення Всеукраїнської Прощі в с. Зарваниця.

На території Теребовлянського району Тернопільської області знаходиться один з найпотужніших Духовних Центрів України - Марійський Духовний Центр в с. Зарваниця, де 18-19 липня відбудеться Всеукраїнська проща. Щороку даний Духовний Центр відвідують тисячі християн з усієї України та з-за кордону. Цього року вона присвячена молитві за мир в Україні. 

У відповідності до розпорядження голови облдержадміністрації Барни С.С. участь в організації та проведенні Прощі приймають цілий ряд обласних управлінь, у тому числі санітарно-епідеміологічна служба.
Під час проведення даного заходу особлива увага приділяється організації харчування прочан, їх відпочинку та належним санітарно-побутовим умовам.
Важливу роль в забезпеченні санепідблагополуччя відіграє і якість води. Тому, напередодні Прощі спеціалістами санепідслужби проведено відбір води на бактеріологічні та санітарно-гігієнічні дослідження із «Чудотворного джерела», джерела «Святої Анни», водопроводу с. Зарваниця, а також по маршруту руху прочан.
За результатами проведених досліджень вода за бактеріологічними показниками в «Чудотворному» джерелі, джерелі «Святої Анни» в с. Зарваниця, в місцях зупинки прочан на нічліг - в школі-інтернаті і загальноосвітній школі с. Струсів відповідє вимогам ДСанПіН.

pro uchast spetsialistiv derzhsanepidsluzhby ternopilskoi oblasti do provedennia vseukrainskoi proshchi v s zarvanytsia2pro uchast spetsialistiv derzhsanepidsluzhby ternopilskoi oblasti do provedennia vseukrainskoi proshchi v s zarvanytsia