Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Про відновлення планових перевірок спеціалістів Держсанепідслужби Тернопільської області.

Спеціалістами санепідслужби Тернопільської області в липні поточног8о року розпочато планові перевірки об’єктів нагляду після закінчення терміну дії мораторію на проведення таких заходів.

Фахівцями Кременецького міжрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області спільно із спеціалістами Кременецького міжрайонного відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» 09 липня 2015 року проведено планову перевірку 2 дитячих навчальних закладів (ДНЗ №2 та ДНЗ №3 м. Кременця). Під час перевірки здійснено відбір взірців для лабораторного дослідження згідно замовлення Кременецького МРУ ГУ ДСЕС у Тернопільській області, а саме: за санітарно-гігієнічними показниками безпеки – відбір страв на калорійність та якість термообробки, дослідження солі харчової на вміст йоду, овочів на вміст нітратів, визначено рівні освітленості приміщень дитячих закладів; за мікробіологічними показниками безпеки - харчові продукти, питна вода (з харчоблоків), змиви гігієнічні, на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору та паразитологічні дослідження. З профілактичною метою проведено обстеження вихованців садків на виявлення інвазованості гельмінтами, а працівників харчоблоків – на носійство збудників кишкових інфекцій.
За результатами проведених лабораторних досліджень не відповідали вимогам нормативних документів вода та гігієнічні змиви з харчоблоків обох закладів.
На даний час за результатами проведених лабораторних досліджень спеціалістами Кременецького міжрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області готуються відповідні запобіжні адміністративні заходи по даних дитячих закладах.

vidnovlenia plan perevirok