Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Планова перевірка оздоровчого закладу «Сокіл» с. Колодно Збаразького району

Фахівці Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області та ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» 14 липня 2015 року провели планову перевірку оздоровчого закладу «Сокіл» с. Колодно Збаразького району. Під час перевірки здійснено відбір взірців питної води з водонапірної башти, харчоблоку.
Питна вода за результатами проведених лабораторних досліджень відповідала вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»
Окрім того, під час проведеної перевірки за виявлені порушення санітарного законодавства (зокрема вимог дотримання дезрежиму, стану санітарного очищення території, використання в харчуванні дітей забороненої продукції - равіолі напівфабрикати морожені, до складу яких входять підсилювачі смаку та барвники) на керівника закладу складено протокол про порушення санітарних норм та винесено постанову про заборону використання вищевказаної продукції у харчуванні дітей, а також підготовлені пропозиції щодо забезпечення дотримання вимог чинного санітарного законодавства під час перебування дітей в оздоровчому закладі.

sokil