Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Моніторинг якості води із акваторії пляжу м.Тернопіль.

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення під час купального сезону, спеціалістами Тернопільського міського відділу державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» здійснюється моніторинг якості води із акваторії Тернопільського пляжу, єдиного офіційного місця відпочинку на воді в області.

07.08.2015 року фахівцями ДУ „Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” відібрано 3 взірці води із Тернопільського ставу, а саме: Тернопільський міський пляж та два місця стихійного відпочинку (в районі готелю «Чайка» та водоймах гідропарку «Топільче»). За результатами лабораторних досліджень із вищевказаних точок збудників інфекційних захворювань, холерного та НАГ- вібріонів, аденовірусів, рота вірусів - не виявлено.
Проте водночас впродовж липня-серпня вода не відповідає вимогам «Санитарных правил и норм охраны поверхностных вод от загрязнения» № 4630-88 від 04.07.1988 року за бактеріологічними показниками (індексом ЛКП >24196 в 1дм3, при нормативному значенні - не більше10000 в1дм3) та фізико-хімічних показниках (розчинений кисень, окисності та БСК-5).
З даного приводу інформовано міську владу та балансоутримувача пляжу з наданням відповідних пропозицій.

mon iak vody