Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Контроль за станом атмосферного повітря з боку спеціалістів Держсанепідслужби Тернопільської області внаслідок пожеж покладів торфу.

Внаслідок необачного випалювання сухої трави та стерні зростає кількість пожеж покладів торфу. Зокрема, 31.08.2015 року на відкритій території у селі Посухів Бережанського району виникла пожежа сухої трави та осередків торфу. Торфовище займає площу 20 га, вогнем було охоплено близько 0,1 га. Відстань до м. Бережани - 1 км.

У зв’язку з численними зверненнями громадян м. Бережани щодо задимлення 01.09.2015р. фахівцями Козівського міжрайонного управління та міжрайонного відділу обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України проведено заміри атмосферного повітря на визначення концентрації сірчистого ангідриду, оксиду вуглецю та діоксиду азоту у 4-ох точках: в м. Бережани на вулицях Шевченка, Л.Українки, Січових Стрільців та при в’їзді в с. Посухів.
Проведені заміри не засвідчили перевищень гранично-допустимих концентрацій сірчистого ангідриду, оксиду вуглецю та діоксиду азоту, проте, спеціалістами надано рекомендації населенню щодо поведінки в умовах задимленості атмосферного повітря.