Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Участь фахівців Держсанепідслужби області в комісії ОДА з розгляду звернень громадян

Спеціалістами Держсанепідслужби області прийнято участь у роботі комісії, створеної Тернопільською ОДА, щодо розгляду звернення мешканки м. Копичинці, що надійшло до Кабінету Міністрів України з приводу функціонування станції технічного обслуговування автомобілів на території сусіднього приватного будинковолодіння.
Під час комісії фахівцями служби акцентовано увагу на необхідності дотримання санітарно-захисної зони станції технічного-обслуговування автомобілів, передбаченої вимогами ДСП 173-96 «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» та необхідності використання земельної ділянки та будівель у відповідності до їх цільового та функціонального призначення та надані відповідні пропозиції до пунктів рішення.
Окрім цього, згідно листа Держсанепідслужби України від 05.08.15р. №04.1-20-600/Ли проведено позапланову перевірку вищезгаданої станції технічного обслуговування автомобілів з питань дотримання вимог чинного санітарного законодавства.
За результатами перевірки було встановлено, що даний об’єкт провадить свою діяльність без документів дозвільного характеру, санітарно захисна зона не дотримується, відстань від станції технічного обслуговування автомобілів до житлових будинків становить 10 м.
За порушення вимог санітарного законодавства, а саме ст. 15 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та вимог Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» складено протокол про порушення санітарних норм та направлено припис про усунення порушень.