Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Моніторинг інфекційної захворюваності.

image005343432

З метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення в області Головним управлінням Держсанепідслужби у Тернопільській області на кожній адміністративній території запроваджено щоденну звітність щодо реєстрації випадків інфекційної і паразитарної захворюваності (за нозологіями, контингентами, віковою структурою) та результатів епідрозслідування (ймовірне джерело, фактори передачі, причини та умови, що сприяли виникненню захворювання, лабораторні дослідження) .
Щомісячно, щоквартально здійснюється аналіз захворюваності та оцінка проведених протиепідемічних заходів у вогнищах інфекційних захворювань, розробляються пропозиції щодо попередження виникнення групових випадків та спалахів на території області, складаються прогнози.
Забезпечення постійного моніторингу інфекційної захворюваності на території області дало змогу своєчасно відреагувати на ускладнення епідситуації щодо кишкових інфекцій (в січні поточного року зареєстровано 2 спалахи ротавірусної інфекції в організованих колективах м. Тернополя - кількість постраждалих 18 осіб, в тому числі дітей 18).
За 8 місяців 2015 року епідемічна ситуація в Тернопільській області розцінюється як нестійка, проте рівень захворюваності відповідає середнім багаторічним показникам для даного періоду року.